Zdjęcia czytelników

Statystyki

Użytkowników : 164
Artykułów : 753
Odsłon : 7925849
Najnowsze artykuły

Portal Internetowy Ziemia Kłodzka. Region hrabstwa kłodzkiego i najbliższych okolic., Powered by Joomla! and designed by SiteGround Joomla Templates


Kłodzkie Rozmowy
KŁODZKIE SPOTKANIA w DALEKIEJ PORTUGALII Drukuj Email
Autor: Janusz Puszczewicz   
21 lipca 2015

Tym razem zawędrowaliśmy do Portugalii, gdzie spotykam Panią ADRIANĘ JURCZYK- DUARTE. O autorce pisałem już kiedyś przy okazji kłodzkiej promocji jej książki „Historia Zamku Gniesz” / 2013/.

 
Wywiad z dyrektorem Muzeum Filumenistycznego - 50-lecie muzeum Drukuj Email
Autor: Janusz Puszczewicz   
15 grudnia 2014

Więcej…W naszych dzisiejszych KŁODZKICH ROZMOWACH goszczę TOMASZA NOWICKIEGO - dyrektora Muzeum Filumenistycznego w Bystrzycy Kłodzkiej a ostatnio również Przewodniczącego Rady Miejskiej Lądka-Zdroju. Okazją do rozmowy jest obchodzony właśnie jubileusz 50-lecia bystrzyckiego muzeum.

 
Wywiad z Panią Prezes Zarządu Uzdrowisk Kłodzkich S.A - Panią Renatą Maślanką Drukuj Email
Autor: Janusz Puszczewicz   
08 lipca 2014

Więcej…W naszych dzisiejszych ROZMOWACH gościmy Prezesa Zarządu Uzdrowisk Kłodzkich S.A - Grupa PGU Panią RENATĘ MAŚLANKĘ.

 

Pani Prezes ... może na początku przedstawimy naszym czytelnikom „Uzdrowiska Kłodzkie S.A-Grupa PGU”.

Uzdrowiska Kłodzkie S.A. – Grupa PGU z siedzibą w Polanicy-Zdroju prowadzą działalność w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego, rehabilitacji, profilaktyki, lecznictwa ambulatoryjnego, diagnostyki, turystyki zdrowotnej, hotelarstwa i gastronomii w trzech kurortach: Polanicy-Zdroju, Dusznikach-Zdroju i Kudowie-Zdroju.

 
Wywiad z Panią Marią Biłas -założycielką Bractwa Rycerskiego Drukuj Email
Autor: Janusz Puszczewicz   
26 kwietnia 2014

Więcej…W dzisiejszych rozmowach gościmy Panią MARIĘ BIŁAS - założycielkę KŁODZKIEGO BRACTWA RYCERSKIEGO. Z zawodu Pani Maria jest pedagogiem, jest również znanym tutejszym animatorem kultury. Od grudnia 2012 roku pełni funkcję Prezesa Stowarzyszenia „Kłodzkie Bractwo Rycerskie”. Zafascynowana czasami średniowiecza i Kłodzkiem z tamtej też epoki.

 
Wywiad z Panią BARBARĄ KORBAS - dyrektorem Muzeum Górnictwa Drukuj Email
Autor: Janusz Puszczewicz   
23 lutego 2014

W dzisiejszych KŁODZKICH ROZMOWACH gościmy Panią BARBARĘ KORBAS - właścicielkę i jednocześnie dyrektora Muzeum Górnictwa w Nowej Rudzie. W zasadzie pełna i oficjalna nazwa winna brzmieć „Podziemna Trasa Turystyczna Kopalni Węgla w Nowej Rudzie”.

 
Nowości z Kotliny Kłodzkiej - wywiad z burmistrzem Kłodzka Drukuj Email
Autor: Administrator   
20 grudnia 2013

Więcej…Zapraszamy do odsłuchaniu wywiadu jaki Burmistrz Kłodzka Pan Bogusław Szpytma udzielił ostatnio RADIU RODZINA z Wrocławia. Audycja była wyemitowana w dn. 16 grudnia br. Dziękujemy Radiu Rodzina za zgodę na wykorzystanie wspomnianego materiału. W wywiadzie Burmistrz Kłodzka mówi m.in. o turystycznym otwarciu Kłodzka i jego promocji oraz o planach na najbliższy okres. O podobny wywiad stara się również ostatnio nasza redakcja. Mamy obiecaną rozmowę tuż po Nowym Roku, trzymamy za słowo. A tymczasem zapraszamy do odsłuchania tego materiału.

 
Rozmowa z Przemysławem Dominasem - autorem książki "Kolej Kłodzko- Kudowa Zdrój" Drukuj Email
Autor: Janusz Puszczewicz   
11 listopada 2013

W dzisiejszym rozmowach gościmy dra PRZEMYSŁAWA DOMINASA. Okazją do rozmowy jest wydanie jego kolejnej książki „Kolei Kłodzko- Kudowa Zdrój”. Wkrótce czeka nas zresztą promocja i spotkanie autorskie w Muzeum Ziemi Kłodzkiej / 22 listopada br./.

 
Wywiad z właścicielem TELEWIZJI KŁODZKO - Piotrem Kramnikiem Drukuj Email
Autor: Janusz Puszczewicz   
13 maja 2013

Więcej…W dzisiejszych rozmowach gościmy właściciela i redaktora naczelnego TELEWIZJI KŁODZKO - Piotra Kramnika.

Może na wstępie przedstawimy naszym Czytelnikom TV KŁODZKĄ, która jest już trwałym elementem na medialnej mapie Ziemi Kłodzkiej.


Początki Telewizji Kłodzkiej sięgają czasów Telewizji Kablowej DES, która jako pierwsza w regionie redagowała program lokalny. Byliśmy wtedy

 
Wywiad z inicjatorami pleneru ?Malowanie ze Świętym Hubertem? Drukuj Email
Autor: Janusz Puszczewicz   
29 listopada 2012

Więcej…W listopadzie br. Lądek -Zdrój był gospodarzem pleneru malarskiego ?Malowanie ze Świętym Hubertem?. Z tej okazji poprosiliśmy o wypowiedź inicjatorów tego przedsięwzięcia Marka Madeja ? Komisarza Organizacyjnego oraz Zdzisława Machowicza ? Kuratora Artystycznego tego pleneru.

 
Wywiad z p. Krzysztofem Baldy, członkiem Zarządu Powiatu Drukuj Email
Autor: Janusz Puszczewicz   
30 maja 2012

Więcej…W naszym cyklu KŁODZKIE ROZMOWY gościmy dzisiaj b. Starostę Kłodzkiego, obecnie członka Zarządu Powiatu p. KRZYSZTOFA BALDY. Wcześniej nasz gość był dyrektorem Parku Narodowego Gór Stołowych. Jest również jednym z propagatorów HRABSTWA KŁODZKIEGO, pełniąc od 2007 roku zaszczytną funkcję Hrabiego Kłodzkiego / stojąc zgodnie z Konstytucją na czele tegoż Hrabstwa /.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 6

Góry i Rezerwaty

Ostatnio na forum

BŁĄD: mod_kunenalatest: Kunena 1.6.2 (lub późniejsza) jest niezainstalowana na tej stronie!

Losowe zdjęcie z Portalu


Podziemna Trasa Turystyczna
Podziemna Trasa Turystyczna
NASI PARTNERZY:
: Nasze banery : Statystyki : Poczta e-mail :
www.NieregularnikPolanicki.ZiemiaKlodzka.pl ? www.GlosGoworowa.ZiemiaKlodzka.pl ? www.Jacuk.ZiemiaKlodzka.pl ?
Liczba wywołań tej strony: 200