Zdjęcia czytelników

Statystyki

Użytkowników : 164
Artykułów : 753
Odsłon : 7933676
Najnowsze artykuły

Portal Internetowy Ziemia Kłodzka. Region hrabstwa kłodzkiego i najbliższych okolic., Powered by Joomla! and designed by SiteGround Joomla Templates


PODSUMOWANIE AKCJI „ZIEMIA KŁODZKA ZAPRASZA MAŁYCH GOŚCI” Drukuj Email

704 0

Edycja 2014

PORTAL INTERNETOWY - ZIEMIA KŁODZKA po raz kolejny ogłosił akcję „ZIEMIA KŁODZKA CZEKA NA MAŁYCH GOŚCI’’. Celem akcji jest promocja miejsc i wydarzeń, na które mogą liczyć nasi mali goście w towarzystwie swoich rodziców czy opiekunów.

 

 

Czas na wstępne podsumowanie naszej tegorocznej akcji „ZIEMIA KŁODZKA ZAPRASZA MAŁYCH GOŚCI”. Przypomnijmy - celem akcji było „odkrycie” i promocja miejsc oraz obiektów szczególnie przychylnym dzieciom.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane maile, propozycje i uwagi. Postaramy się wykorzystać Państwa głosy w naszych publikacjach. Większość miejsc udało się nam zresztą odwiedzić w towarzystwie naszego „redakcyjnego” 4-letniego Patryka.

W tym sezonie szczególnie przychylne dzieciakom okazały się być następujące miejsca na Ziemi Kłodzkiej:

LĄDEK-ZDRÓJ podobnie jak POLANICA-ZDRÓJ to miejsca wyjątkowo przychylne naszym pociechom oraz ich rodzicom/opiekunom. Ostatnio dołączyło do nich również DŁUGOPOLE-ZDRÓJ.

W Lądku-Zdroju polecano m.in. ciekawe i dobrze oznakowane ścieżki i szlaki nie tylko w samym zdroju, jak i w jego pobliżu. Warto wybrać się do Arboretum, na Wrzosówkę czy na Borówkową zwł. w miarę łatwym granicznym szlakiem z Przełęczy Lądeckiej. Po takiej wędrówce polecamy wybrać się na pyszne tutejsze ciastka czy lody.

Polanica-Zdrój zaprasza z kolei do zdrojowego parku, fontan, unoszącej się granitowej kuli czy zdrojowego placu zabaw. Zaprasza też letni tor saneczkowy.

Zaskoczyło nas miło Długopole-Zdrój z pięknym odnowionym parkiem zdrojowym. Idealne wprost miejsce dla naszych pociech. Polecamy też pobliską RÓŻANKĘ - wymarzone wprost miejsce na rodzinny pobyt.

WAMBIERZYCE zapraszają nie tylko do sanktuarium, ale i do ruchomej szopki - skąd trudno wyrwać dzieci.

Jak zwykle wiele atrakcji zapewnia KOPALNIA ZŁOTA w Złotym Stoku. Honor Kłodzka ratuje tutejsze Muzeum oferujące dzieciom wiele atrakcji, specjalnych zajęć i spotkań. Wiele głosów oddano na tutejsze muzea, w tym na wspomniane MUZEUM ZIEMI KŁODZKIEJ, MUZEUM PAPIERNICTWA czy kudowskie MUZEUM ZABAWEK.

Na rodzinny odpoczynek nasi czytelnicy szczególnie proponowali miejscowe agroturystyki. Niestety nie wyróżniono specjalnie tutejszych hoteli czy pensjonatów. Do tego tematu jeszcze powrócimy.

 

JANUSZ PUSZCZEWICZ

PATRONAT HONOROWY:

- Pan Krzysztof Baldy Członek Zarządu Powiatu Kłodzkiego

 

PATRONAT MEDIALNY:

- „GAZETA PROWINCJONALNA ZIEMI KŁODZKIEJ - Brama”

- TELEWIZJA KŁODZKA

 

FUNDATORZY NAGRÓD:

- AGROTURYSTYKA „U KASI” w Roszycach k/Kłodzka www.agroturystykaukasi.eu

- SKLEP INTERNETOWY UBRANEK dla DZIECI „UBUBU” www.ububu.pl

- PORTAL INTERNETOWY - ZIEMIA KŁODZKA www.ziemiaklodzka.pl

 

REKLAMA

 

Góry i Rezerwaty

Ostatnio na forum

BŁĄD: mod_kunenalatest: Kunena 1.6.2 (lub późniejsza) jest niezainstalowana na tej stronie!

Losowe zdjęcie z Portalu


Neogotycki Kościół
Neogotycki Kościół
NASI PARTNERZY:
: Nasze banery : Statystyki : Poczta e-mail :
www.NieregularnikPolanicki.ZiemiaKlodzka.pl ? www.GlosGoworowa.ZiemiaKlodzka.pl ? www.Jacuk.ZiemiaKlodzka.pl ?
Liczba wywołań tej strony: 5393