Zdjęcia czytelników

Statystyki

Użytkowników : 164
Artykułów : 753
Odsłon : 7934231
Najnowsze artykuły

Portal Internetowy Ziemia Kłodzka. Region hrabstwa kłodzkiego i najbliższych okolic., Powered by Joomla! and designed by SiteGround Joomla Templates


Bystrzyca Kłodzka zwycięzcą plebiscytu "Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska" Drukuj Email
Autor: Administrator   
28 września 2015
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image http://go.idmnet.bbelements.com/please/showit/1361/1/1/2/?typkodu=img

815 218 IX 2015 w Sali Balowej Zamku Książ, zostały wręczone nagrody w plebiscycie „Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska 2015”. Bystrzyca Kłodzka, która startowała w kategorii „Miasto”, zdeklasowała swoich lokalnych rywali, zajmując pierwsze miejsce. Turystyczne walory Bystrzycy doceniło zdecydowanie najwięcej osób, które w głosowaniu internetowym, a także poprzez sms oddały na nasze miasto ponad 15 tys. głosów. Na podium znalazły się również Stronie Śląskie i Radków.

Przedstawiciele gminy odebrali z rąk Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego i redaktora naczelnego „Gazety Wrocławskiej” Arkadiusza Franasa czek na kwotę 12 tys. zł do wykorzystania na kampanię promocyjną. Bon finansowy to idealne dopełnienie największej naszym zdaniem nagrody, którą stanowi ogromny prestiż dla Bystrzycy, dający jeszcze większą rozpoznawalność na turystycznej mapie Polski.

Cieszy także fakt, że wśród zwycięzców w innych kategoriach znalazło się wielu gestorów branży usługowej i animatorów kultury z terenu ziemi kłodzkiej.

Jubileuszowy plebiscyt organizowany był już po raz piąty przez redakcję „Gazety Wrocławskiej” i portalu naszemiasto.pl, pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego- Cezarego Przybylskiego.

Dziękujemy za wszystkie oddane na nas głosy, licząc na wsparcie w przyszłorocznej edycji głosowania.

 

815 1

REKLAMA

 

Góry i Rezerwaty

Ostatnio na forum

BŁĄD: mod_kunenalatest: Kunena 1.6.2 (lub późniejsza) jest niezainstalowana na tej stronie!

Losowe zdjęcie z Portalu


Dworek Chopina-7
Dworek Chopina-7
NASI PARTNERZY:
: Nasze banery : Statystyki : Poczta e-mail :
www.NieregularnikPolanicki.ZiemiaKlodzka.pl ? www.GlosGoworowa.ZiemiaKlodzka.pl ? www.Jacuk.ZiemiaKlodzka.pl ?
Liczba wywołań tej strony: 4428