Zdjęcia czytelników

Statystyki

Użytkowników : 164
Artykułów : 753
Odsłon : 7933660
Najnowsze artykuły

Portal Internetowy Ziemia Kłodzka. Region hrabstwa kłodzkiego i najbliższych okolic., Powered by Joomla! and designed by SiteGround Joomla Templates


Relacje z pobytu na Ziemi Kłodzkiej
Muzeum Papiernictwa - Relacja Drukuj Email
08 października 2013

Więcej…W piękny słoneczny dzień nasza liczna grupa wybrała się do Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju. Zachęciła nas bardzo oferta skierowana do rodzin, połączona z warsztatami produkcji papieru. Dzieci nie mogły się już doczekać. Wyjazd po szybkim obiedzie, bardzo łatwy dojazd, nieco problem z parkowaniem i przywitał nas niesamowity w swoim kształcie i barwie budynek muzeum. To wróżyło już ciekawą przygodę ...

 
Kłodzkie Impresje - czerwcowy weekend Drukuj Email
27 czerwca 2013

Więcej…Tym razem postanowiliśmy sprawdzić, jak Ziemia Kłodzka przyjmuje gości w wieku 3 plus. Oczywiście w towarzystwie rodziców czy opiekunów. Co też szczególnego im oferuje ?

Już u bram Ziemi Kłodzkiej wstępujemy do Złotego Stoku a konkretnie do tamtejszej kopalni złota. Ta szczególnie wiele oferuje dzieciakom a zwł. młodzieży. Dzieci jak najbardziej można zabrać do kopalnianych podziemi.

 
ZAPROSZENIE DO JARKOWA Drukuj Email
03 lipca 2012

Więcej…Proponujemy Państwu pobyt lub wypad do malowniczego Jarkowa. To zaledwie 3 km od kudowskiego uzdrowiska. Wystarczy tylko skręcić z głównej drogi Kłodzko ? Kudowa Zdrój, tuż za Lewinem.

Zapewne urzeknie wszystkich ta mała wioska w Górach Orlickich, na zboczach Ptasznicy. Gdzie z górnej części wioski roztacza się wspaniała panorama Gór Stołowych, Wzgórz Lewińskich i samego Lewina Kłodzkiego. Dalej pasm górskich w Czechach, dostrzeżesz też Karkonosze. Tuż za wioską przebiega granica.

 
Powakacyjne Impresje ' 2010 Drukuj Email
09 października 2010

Więcej…Ostatni tydzień sierpnia, ostatni też tydzień wakacji.

Odwiedzam Polanicę Zdrój. Część uzdrowiskowa to praktycznie plac budowy. Z jednej strony cieszą podjęte prace, ale stwarza to też pewne utrudnienie dla gości.

 
KŁODZKIE WRAŻENIA /cz. 2/ Drukuj Email
13 grudnia 2009

Wracam do ostatniego jesiennego pobytu na Ziemi Kłodzkiej. Naszą ?bazą? były wówczas Roszyce. Mała, ale jakże dynamiczna wioska. Gdzie liczne społeczne a co najważniejsze oddolne inicjatywy m.in. własny zespół ?Marzenie?.

 
KŁODZKIE WRAŻENIA /cz. 1/ Drukuj Email
12 grudnia 2009

Przełom września i października. Ponowny, tym razem jesienny już wypad na ?naszą? Ziemię Kłodzką. Wokół otacza nas paleta jesiennych barw i odcieni wszelakich.

 
Jesienny Wypad na Ziemię Kłodzką Drukuj Email
02 października 2008

Więcej…Połowa września. Kolejny wypad na Ziemię Kłodzką. Tym razem naszą bazą jest nowo otwarte gospodarstwo agroturystyczne ?U Kasi? w Roszycach /www.agroturystykaukasi.eu/. Wygodne pokoje, część przystosowana dla niepełnosprawnych /to na razie nowość w tych gospodarstwach/. Miła, sympatyczna atmosfera. Z właścicielem - Panem Adamem przegadaliśmy niejedną nocną godzinę. Dziękujemy za tak miłe przyjęcie?

 
Wrześniowy Lądek Drukuj Email
01 września 2008

Lądek Zdrój. Ostatnie dni sierpnia, początek września.

Widoczny już postęp prac renowacyjnych na lądeckim rynku. Pierwsze odnowione kamieniczki przyciągają gości m.in. z uzdrowiskowej części miasta. Do tej pory rzadko się tu wybierali. Może wreszcie część staromiejska będzie bardziej przyjazna i atrakcyjna dla gości. Wiele jednak jeszcze do zrobienia.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2

Góry i Rezerwaty

Ostatnio na forum

BŁĄD: mod_kunenalatest: Kunena 1.6.2 (lub późniejsza) jest niezainstalowana na tej stronie!

Losowe zdjęcie z Portalu


Polanica Zdrój
Polanica Zdrój
NASI PARTNERZY:
: Nasze banery : Statystyki : Poczta e-mail :
www.NieregularnikPolanicki.ZiemiaKlodzka.pl ? www.GlosGoworowa.ZiemiaKlodzka.pl ? www.Jacuk.ZiemiaKlodzka.pl ?
Liczba wywołań tej strony: 34016