Zdjęcia czytelników

Statystyki

Użytkowników : 164
Artykułów : 753
Odsłon : 7934237
Najnowsze artykuły

Portal Internetowy Ziemia Kłodzka. Region hrabstwa kłodzkiego i najbliższych okolic., Powered by Joomla! and designed by SiteGround Joomla Templates


Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim Drukuj Email
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image http://go.idmnet.bbelements.com/please/showit/1361/1/1/2/?typkodu=img

Informacje ogólne

297_2Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim jest wyprawą pięcioma meandrami, przecinającymi góry Bardzkie, odsłanając skały wysokie na kilkanaście metrów. Lasy schodza swą zielenia do samej rzeki, łąki swymi kolorami i zapachem zapierają dech w piersi. To wszystko w ciszy zmąconej tylko spiewem ptaków, szumem drzew i pluskiem wody. Jednym zdaniem Przełom Bardzki-cud Sudetów.

Spływy pontonowe są doskonałą formą spędzenia czasu wolnego. Pontony przez nas oferowane są na tyle bezpieczne by mogły na nich pływać nawet osoby bez doświadczenia na wodzie. Trasa Nysa Kłodzka-Przełom Bardzki przy odpowiednio niskim stanie wody jest proponowana nawet dla rodzin z dziećmi, dla osób starszych ale też ludzi szukających spokoju i relaksu.

Organizacja

Decydując się na spływ proponujemy przyjechać do nas, na przystań do Barda (ok 75km od Wrocławia w kierunku Kudowy), tu zostawiają Państwo swoje auto na parkingu. Po dobraniu sprzętu (kamizelki, pagaje, ponton) wsiadamy w nasze auta i jedziemy do miejscowości Młynów, gdzie na miejscu przeprowadzamy szkolenie z zakresu pływania na pontonie, zasad bezpieczeństwa i w drogę. Trasa ma 15 km a spływ trwa od 2,5 do 3,5 godz. Dopływają Państwo do Barda gdzie zdają sprzęt na przystani. Na miejscu mamy dogodne miejsce na ognisko gdzie można odpocząć po spływie.

Cennik:
Koszt spływu to 35,- osoba dorosła, 30,- dziecko do 15 roku. W cenie transport z Barda z przystani w górę rzeki do miejscowości Młynów. Spływ z przewodnikiem instruktorem 70,- osoba w cenie ubezpieczenie nnw na 100.000. 

Kontakt:

Wszystkie informacje na www.ski-raft.pl

Linki na skróty:

Zdjęcia

gallery1 gallery1
gallery1 gallery1
gallery1 gallery1

REKLAMA

 

Komentarze  

 
+3 #3 Matthias 2016-07-27 12:37
Na światowe Dni Młodzierzy mieszkało u mnie dwóch niemców.Zrobiłem im wycieczkę w Kotlinę Kłodzką między innymi płynelismy pontonem z Ławicy do Barda.Wstyd mi było rzeka bardzo brudna a do tego płyka widać na dnie porzucone oponyróżne plastyki,butelk i ogólnie płynęło się zle.Niemcy to zauważali starałem się odwrócic ich uwagę.Nikomu tego spływu nie polecę
Cytować
 
 
0 #2 lenka66 2015-12-28 07:20
Wspaniała atrakcja. Widoki przepiekne a spływ zorganizowany bardzo profesjonalnie.
Cytować
 
 
+15 #1 Wiolka 2015-07-08 22:47
W tym roku mieliśmy okazję płynąć rodzinnie pontonem Przełomem Bardzkim. Organizacja super, sprzęt super, szkolenie super, ale... rzeka zaśmiecona - plastikowe wiadra, worki, puszki, opony, butelki prawdziwe wysypisko śmieci. Tak piękne tereny a tak zanieczyszczone . Zastanawiamy się czy na Dolnym Śląsku brakuje rąk do pracy? Czy nikogo to nie drażni? Czy tak trudno posprzątać? Często korzystamy z takich atrakcji u nas na pomorzu i zdarzają się incydentalnie takie sytuacje - puszki,butelki - ale nie w takiej ilości!!!! Każdy z nas czuje się odpowiedzialny za miejsce w którym mieszka i każdego roku różne grupy społeczne organizują "sprzątanie świata". To nie jest trudne i kosztowne wystarczy tylko chcieć! To wstyd że tak uroczy zakątek jest w takim nieposzanowaniu !
Cytować
 

Góry i Rezerwaty

Ostatnio na forum

BŁĄD: mod_kunenalatest: Kunena 1.6.2 (lub późniejsza) jest niezainstalowana na tej stronie!

Losowe zdjęcie z Portalu


Park Zdrojowy-5
Park Zdrojowy-5
NASI PARTNERZY:
: Nasze banery : Statystyki : Poczta e-mail :
www.NieregularnikPolanicki.ZiemiaKlodzka.pl ? www.GlosGoworowa.ZiemiaKlodzka.pl ? www.Jacuk.ZiemiaKlodzka.pl ?
Liczba wywołań tej strony: 60988