Ostatnie komentarze

Zdjęcia czytelników

Statystyki

Użytkowników : 106
Artykułów : 753
Odsłon : 6341709
Najnowsze artykuły

Portal Internetowy Ziemia Kłodzka. Region hrabstwa kłodzkiego i najbliższych okolic., Powered by Joomla! and designed by SiteGround Joomla Templates


Nowa odsłona Portalu PDF Drukuj Email
09 stycznia 2011

244_1Szanowni Internauci,

chcielibyśmy z przyjemnością powitać wszystkich na nowej odsłonie Portalu Internetowego ZiemiaKlodzka.pl. Miesiące ciężkiej pracy zaowocowały powstaniem całkowicie nowego portalu, zarówno od strony technicznej, jak i merytorycznej.

Dużo się zmieniło, zmian nie sposób wyliczyć. Zapraszamy po prostu do zapoznania się z nowym portalem. Wiele osób i instytucji pomogła i wciąż pomaga nam w tej ciężkiej pracy - promocji naszego regionu. Ogrom materiałów jaki już istnieje o Ziemi Kłodzkiej jest imponujący - publikacje, strony internetowe, zdjęcia, multimedia. Brakuje jednak jednego miejsca, z którego można wybrać się na wirtualną wędrówkę po Ziemi Kłodzkiej, odwiedzając te wszystkie zakątki internetu. Taki właśnie cel nam przyświeca (jeden z wielu) aby tutaj był punkt wyjściowy do internetowej Ziemi Kłodzkiej.

Drugi ważny cel na najbliższy rok to prezentacja w portalu każdej atrakcji wartościowej dla turystów odwiedzających Ziemię Kłodzką.  Bo to oni są jednym z najważniejszych czynników rozwoju tego regionu.

Jesteśmy skierowani na współpracę ze wszystkimi podmiotami odpowiedzialnymi za promocję tego regionu. Jako że jesteśmy osobami prywatnymi, a działamy z zamiłowania do naszego regionu, potrzebujemy wsparcia. Zwracamy się z prośbą o współpracę z muzeami, biurami promocji i innymi instytucjami - o udostępnienie własnych materiałów informacyjnych jak również o współpracę nad aktualizacją naszego kalendarza Ziemi Kłodzkiej. Cieszymy się na pierwsze pozytywne odpowiedzi i napływające materiały, zdjęcia. Pozostałych tylko zachęcamy do współpracy i co za tym idzie promocji własnych regionów i atrakcji.

 

Życzymy wiele przyjemności z odwiedzania portalu !

 

Serdecznie pozdrawiamy

Redakcja Portalu

  Janusz Puszczewicz, redaktor naczelny

  Redaktorzy portalu

  Joanna i Marcin Niedobeccy, administratorzy portalu

 

Dane i formularz kontaktowy do Redakcji

REKLAMA

 

Reklama

willadana

 globalnie2015

 

Góry i Rezerwaty

Ostatnio na forum

Forum jest offline

Losowe zdjęcie z Portalu


Kościół
Kościół
NASI PARTNERZY:
: Nasze banery : Statystyki : Poczta e-mail :
www.NieregularnikPolanicki.ZiemiaKlodzka.pl ? www.GlosGoworowa.ZiemiaKlodzka.pl ? www.Jacuk.ZiemiaKlodzka.pl ?
Liczba wywołań tej strony: 16755