Zdjęcia czytelników

Statystyki

Użytkowników : 164
Artykułów : 753
Odsłon : 7933649
Najnowsze artykuły

Portal Internetowy Ziemia Kłodzka. Region hrabstwa kłodzkiego i najbliższych okolic., Powered by Joomla! and designed by SiteGround Joomla Templates


Rozrywka i Kultura Drukuj Email

Promenada spacerowa
Promenada spacerowa
DatsoPic 2.0 © 2009 by Andrey Datso
Bogata jest oferta kulturalna tutejszych miejscowości. Organizowane są na ternie Ziemi Kłodzkiej imprezy znane w całej Polsce i często daleko poza jej granicami. Większość uzdrowisk ma już swoje stałe imprezy cykliczne organizowane co rocznie, przyciągające wiele znanych osobistości i mnóstwo gości. Są i imprezy bardziej rozrywkowe, w tym tradycyjne Dni, okolicznościowe święta, pikniki czy festyny.

Teatr Zdrojowy
Teatr Zdrojowy
DatsoPic 2.0 © 2009 by Andrey Datso
Uzdrowiskowe kawiarnie cieszą się zawsze dużą popularnością zwłaszcza wieczorem. Zabawa przy dźwiękach dobrego zespołu muzycznego przyciąga rzesze kuracjuszy i gości. Na ogół są to typowe dancingi oraz popołudniowe wieczorki. Oferta lokali jest niezwykle bogata i urozmaicona. Często organizatorzy proponują tzw. białe wieczorki kiedy to całą inicjatywę oddaje się w ręce pań. Organizowane są konkursy i zabawy np. konkursy tańca, stroju itp. Niezwykłym powodzeniem cieszą się zabawy przy muzyce z lat 60 i 70-tych. Gdzie te prywatki ... Ich przedłużeniem są uzdrowiskowe zabawy.

Miejscowe biura turystyczne oferują wycieczki, ich oferta jest niezwykle bogata. Mamy możliwość poznać uroki i walory Ziemi Kłodzkiej. Poznajemy naszych południowych sąsiadów, często są wyjazdy do Wiednia czy Niemiec. Szczególnie polecamy wycieczki po regionie, nikt nie pożałuje takiej decyzji.

REKLAMA

 

Góry i Rezerwaty

Ostatnio na forum

BŁĄD: mod_kunenalatest: Kunena 1.6.2 (lub późniejsza) jest niezainstalowana na tej stronie!

Losowe zdjęcie z Portalu


Pomnik na rynku
Pomnik na rynku
NASI PARTNERZY:
: Nasze banery : Statystyki : Poczta e-mail :
www.NieregularnikPolanicki.ZiemiaKlodzka.pl ? www.GlosGoworowa.ZiemiaKlodzka.pl ? www.Jacuk.ZiemiaKlodzka.pl ?
Liczba wywołań tej strony: 22605